Компактный духовой шкаф c СВЧ Bosch CMG7241W1
Код товару: 96487
Спасибо за обращение!
Замовлення по телефону
Специфікації:
Производитель: BOSCH
Размеры: Компактный, высота 38-45 см.
Тип подключения: Электрический
Гриль: Есть
Конвекция: Есть
Режим работы с паром: Нет
СВЧ режим: Есть
Тип очистки: Очистка паром
Цвет: Белый
Наличие автопрограмм: более десяти
Доставка
По Харкову:
  • Самовивіз зі складу*
  • Кур'єром по місту та області*:
По Київу:
  • Кур'єром по місту та області:**
* - може знадобитись часткова передплата;
** - на умові повної передплати.
по Украине Почтовыми перевозчиками (Новая Почта, Деливери, САТ, Мист-Экспресс, Укрпошта)
Стоимость доставки Вы можете узнать на сайте перевозчика Оплата - Наличными
- Безналичный расчет
Гарантия Подробнее 24 місяці
Обмен/возврат товара в течение 14 дней
  1. Горячий воздух 2D
  1. Верхний/нижний жар
  1. Щадящий горячий воздух
  1. Air Fry.
Приготовление птицы, целой рыбы или крупных мясных кусков путем жарения.
Доведение до готовности блюд или приготовление на водяной бане.
Хотите, чтобы подача осуществлялась, как в модных ресторанах? Этот режим для Вас.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Основний колір приладу Біле скло
Тип дисплея TFT-дисплей з сенсорним кільцем
Максимальна потужність мікрохвильової печі 900 Вт
Рівні потужності мікрохвиль (Вт) 90, 180, 360, 600, boost
Кількість режимів нагріву та комбінованих режимів 16
Види нагріву Air fry, Швидкий розігрів, Верхній/нижній жар, Делікатне гаряче повітря,
Великий гриль, Малий гриль, Конвекція, Мікрохвилі, Нижній нагрів,
Делікатний традиційний жар, Термогриль
Температурний діапазон 30–230 °C
Функція додавання пари Ні
Система очищення Гідролітичне очищення
Об’єм камери 45 л
Захисні функції Дверний контактний вимикач, Блокування від дітей,
Індикатор залишкового тепла, Кнопка «Пуск»,
Функція захисного вимкнення духовки
Аксесуари в комплекті 1 x Комбінована решітка, 1 x Універсальне деко
Габарити (ВхШхГ) 455 x 594 x 548 мм
Мінімальна висота встановлення 450 мм
Максимальна висота встановлення 455 мм
Мінімальна ширина встановлення 560 мм
Максимальна ширина встановлення 568 мм
Глибина для встановлення 550 мм
Вага нетто 35,2 кг
Home Connect Дистанційне керування через додаток Home Connect – Так
Функції Home Connect Віддалений моніторинг і керування, Віддалений сервіс
Комфортні функції Багатофункціональний годинник Easy Clock,
Пропозиція оптимальної температури,
Індикація фактичної температури на дисплеї,
Дверцята з амортизатором SoftClose,
Система cookControl Plus з автоматичними налаштуваннями,
LED-освітлення, Система охолодження приладу,
Home Connect за наявності Wi-Fi
Довжина кабелю живлення 150 см
Напруга 220 – 240 В